Jailbreak: Jak instalovat Paint 3D do Windows 10 Mobile

Vedoucí programu Windows Insider, Dona Sarkar, sice říkala, že je aplikace Paint 3D (Malování 3D) pro Windows 10 Mobile teprve v alpha verzi (což je mimochodem zpráva stará bezmála rok, holt to Microsoftu trvá o něco déle, než by bylo zdrávo). Ovšem i když není Paint 3D pro Windows 10 Mobile stále hotový, my jsme ho pro vás získali. A nemusíte provádět ani nějaké složité úpravy zařízení, stačí prakticky jen nainstalovat aplikaci, která se nachází mimo Windows Store.

Co budeme potřebovat:

  • Aplikaci Paint 3D
  • Povolit Vývojářský režim (Nastavení > Aktualizace a zabezpečení > Pro vývojáře)

Stáhneme oba dva soubory nového Malování a v průzkumníkovi souborů nejprve instalujeme certifikát (soubor .cer), poté až samotnou aplikaci a počkáme, než se zobrazí v menu aplikací. Nic víc nepotřebujete, jednoduše stačí nainstalovat a dávat si pozor na pořadí – nejprve certifikát, poté aplikaci. Upozorňujeme však, že tvrzení Microsoftu, že je Malování 3D v alpha verzi, má své opodstatnění. Aplikace může na některých telefonech být pomalá, trápí jí také některé nepříjemné bugy, včetně pádu celé aplikace. Za zkoušku však nic nedáte.

Archiv starších článků Jailbreak najdete na WindowsApps.cz. Pokud chcete, můžete mě sledovat na Twitteru – @Ondrej_Muzny

Přečtěte si také:

Diskuse

2 Komentáře zapnuto "Jailbreak: Jak instalovat Paint 3D do Windows 10 Mobile"

Upozornit na
avatar
Třídit dle:   nejnovější | nejstarší | nejlépe hodnocené
Robert
Host

ďakujem za tip a návod funguje skvele zatiaľ žiaden bug ani nič iné

Mat
Host

HAHAHAHAH

wpDiscuz