MyTube Beta umožňuje sledovat videa ve 4K a 8K

Dle našeho výběru nejlepší klient pro přehrávání videa z YouTube – MyTube, získal dalš funkci, díky které si pozici jedné z nejstahovanějších aplikací z Microsoft Store ještě chvíli podrží. Nově totiž umožňuje přehrávání nejen 4K, ale dokonce i 8K videí z YouTube, tato funkce byla do aplikace přidána jako reakce na vydání nové konzole Xbox One X, na kterou si (kromě počítače, telefonu či rozšířené reality) můžete MyTube stáhnout.

Prozatím se však funkce nedostala do primární verze aplikace, “pouze” do beta verze. Značná část uživatelů však využívá spíše tuto verzi, která se od té hlavní liší zejména tím, že je zdarma. MyTube se totiž může chlubit funkčním systémem, kdy aplikace je sama o sobě placená (stojí však pouze 25 korun), verze Beta, ve které dochází k testování nových funkcí a teoreticky je méně stabilní, je zdarma.

Aplikace MyTube Beta není standardně dohledatelná přes Microsoft Store a pro stažení musíte využít cílený odkaz. Pokud aplikaci neznáte, určitě jí musíme doporučit – a to i pro počítače.

Diskuse

Buďte první kdo bude komentovat!

Upozornit na
avatar
wpDiscuz