Jailbreak: Jak získat pc verzi Fotek na mobil

PC verze fotek je odlišná od mobilní verze, například mobilní verzi chybí funkce, které jsou v PC verzi. Proto si ukážeme jak instalovat PC verzi na mobilní Windows!

Budeme potřebovat:

Extrahujeme Interop Tools přes 8zip a v extrahované složce klikneme na složku 1.Dependencies > arm a instalujeme soubory ve složce (počkat na instalaci minimálně 20 sekund). Pak se vrátíme do extrahované složky Interop Tools a klikneme na soubor InteropTools.cer a instalujeme certifikát. Po instalaci certifikátu půjdeme do složky 3. th2 and higher a instalujeme appx soubor v něm.

Pak odinstalujeme přes tento návod aplikaci fotky, abychom ji nahradili novější verzí.

Až budeme mít systémovou aplikaci odinstalovanou, tak stáhneme soubor fotek a extrahujeme ji do paměti telefonu, jinak se aplikace neinstaluje. Poté v interop tools klikneme na this device a v hamburger menu klikneme na general > applications a v deployment settings nastavíme deployment mode. Po nastavení deployment settings klikneme na Register a klikneme na tlačítko browse a najdeme cílovou složku fotek a klikneme na soubor appxmanifest.xml a klikneme na fajfku dole. Po výběru souboru klikneme na Register Package a počkáme, dokud se aplikace nedoinstaluje!

Archiv starších článků Jailbreak najdete na WindowsApps.cz. Pokud chcete, můžete mě sledovat na Twitteru @Ondrej_Muzny

Přečtěte si také:

Diskuse

3 Komentáře zapnuto "Jailbreak: Jak získat pc verzi Fotek na mobil"

Upozornit na
avatar
Třídit dle:   nejnovější | nejstarší | nejlépe hodnocené
Pedro
Host

Potvrzuji, že návod je funkční, aplikace je rychlejší než poslední oficiální pro mobil. Co je však nefunkční, je “výběr” – aplikace spadne, A za další – chybí mi oblíbené (favorites).
Škoda, že tady na těchto nových stránkách s velkým potenciálem bohužel chcíp pes. Za tak krátkou dobu existence je to nepochopitelné a smutné 🙁

Martin
Host

ako tam teraz dostať slovenčinu?

Roman Praslička
Člen

Obávám se, že angličtina je jediný jazyk,který tahle verze podporuje

wpDiscuz
„Kdo má tak málo fantazie, že své lži musí opírat o důkazy, měl by raději rovnou mluvit pravdu.“ Oscar Wilde