Jailbreak: Jak získat pc verzi Fotek na mobil

PC verze fotek je odlišná od mobilní verze, například mobilní verzi chybí funkce, které jsou v PC verzi. Proto si ukážeme jak instalovat PC verzi na mobilní Windows!

Budeme potřebovat:

Extrahujeme Interop Tools přes 8zip a v extrahované složce klikneme na složku 1.Dependencies > arm a instalujeme soubory ve složce (počkat na instalaci minimálně 20 sekund). Pak se vrátíme do extrahované složky Interop Tools a klikneme na soubor InteropTools.cer a instalujeme certifikát. Po instalaci certifikátu půjdeme do složky 3. th2 and higher a instalujeme appx soubor v něm.

Pak odinstalujeme přes tento návod aplikaci fotky, abychom ji nahradili novější verzí.

Až budeme mít systémovou aplikaci odinstalovanou, tak stáhneme soubor fotek a extrahujeme ji do paměti telefonu, jinak se aplikace neinstaluje. Poté v interop tools klikneme na this device a v hamburger menu klikneme na general > applications a v deployment settings nastavíme deployment mode. Po nastavení deployment settings klikneme na Register a klikneme na tlačítko browse a najdeme cílovou složku fotek a klikneme na soubor appxmanifest.xml a klikneme na fajfku dole. Po výběru souboru klikneme na Register Package a počkáme, dokud se aplikace nedoinstaluje!

Archiv starších článků Jailbreak najdete na WindowsApps.cz. Pokud chcete, můžete mě sledovat na Twitteru @Ondrej_Muzny

Přečtěte si také:

Diskuse

3 Komentáře zapnuto "Jailbreak: Jak získat pc verzi Fotek na mobil"

Upozornit na
avatar
Třídit dle:   nejnovější | nejstarší | nejlépe hodnocené
Pedro
Host

Potvrzuji, že návod je funkční, aplikace je rychlejší než poslední oficiální pro mobil. Co je však nefunkční, je “výběr” – aplikace spadne, A za další – chybí mi oblíbené (favorites).
Škoda, že tady na těchto nových stránkách s velkým potenciálem bohužel chcíp pes. Za tak krátkou dobu existence je to nepochopitelné a smutné 🙁

Martin
Host

ako tam teraz dostať slovenčinu?

Roman Praslička
Člen

Obávám se, že angličtina je jediný jazyk,který tahle verze podporuje

wpDiscuz